آموزشیبازاریابی آنلاینتبلیغات گوگلهمه

با دیجیتال مارکتینگ سنتر به راحتی سایت خود را بسازید

دیجیتال مارکتینگ سنتر یا Digital Marketing Center در واقع همان پروژه‌‌ی مایکروسافت است.  مایکروسافت مدتی‌ست در حال کار روی آن بود، تا به وسیله ‌ی آن بتواند به کسب و کار‌های کوچک و بزرگ کمک کند، تا در حوزه‌ی بازاریابی دیجیتال بهتر عمل کنند و نتایج بهتری بگیرند. به تازگی مایکروسافت این تکنولوژی را در اختیار عموم قرار داده و شما می‌توانید از آن استفاده کنید.

شما با استفاده از این ابزار می‌توانید به سادگی برای کسب کار خود سایت بسازید و آن را در اختیار عموم قرار دهید،‌ همچنین می‌تواند به سادگی به شبکه های اجتماعی شما متصل شده و بر پایه تصاویری که در آن ها موجود است، وب سایت شخصی شما را در کمتر از یک دقیقه به شما تحویل دهد.

شما با خرید سرور ابری  از ابر آراز در واقع دیگر نیازی به  سخت افزارهایی مانند: CPU قدرتمند، RAM و فضای ذخیره سازی زیاد در سیستم خود ندارید.

چرا ابر آراز شرکت آراز برای رفاه بیشتر مشتریان خود از کارشناسان متخصص استفاده می‌کند تا چنانچه در هر ساعتی از شبانه‌روز مشکل یا سئوالی برایتان پیش بیاید، در جهت رفع مشکل، پاسخگو و راهنمای شما عزیزان باشد.

درباره‌ي دیجیتال مارکتینگ سنتر

آنلاین بودن و امکان تعامل با مشتری‌ها در دنیای امروز امری ضروری است. اما با وجود شبکه‌های اجتماعی مختلف و بسترهایی که در زمینه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنند، مدیریت این موارد می‌تواند پراسترس و سخت باشد. دراین جا جایی است که دیجیتال مارکتینگ سنتر مایکروسافت می‌تواند به ما کمک کند. این بستر مایکروسافت مدیریت فروشگاه شما در شبکه های اجتماعی را به عهده گرفته و بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ را نیز به عهده می‌گیرد .

با استفاده از دیجیتال مارکتینگ سنتر شما به این قابلیت ها دسترسی دارید:

مدیریت تمامی پلتفرم ها با یک ابزار :‌

شما می‌توانید سایت و شبکه اجتماعی و تبلیغات سایت خود در گوگل را  با استفاده از یک پنل مدیریت کنید.

مدیریت کمپین هوشمند:

بودجه خود و افرادی که هدف شما هستند را مشخص کنید، اهداف بازاریابی خود را انتخاب کنید، چند تبلیغات ساده بسازید. هوش مصنوعی مایکروسافت بقیه موارد را انجام می‌دهد و دیگر نیازی به جستجو برای کلمات کلیدی نیست.

بدون هیچگونه هزینه اضافه:

استفاده از دیجیتال مارکتینگ سنتر کاملا رایگان است. قبل از استفاده هم نیازی نیست که هزینه ماهیانه یا هزینه اشتراکی پرداخت کنید. همچنین فقط زمانی برای تبلیغات خود هزینه پرداخت می‌کنید‌، که کسی روی تبلیغات شما کلیک کنید.

پیشنهاد مطالعه : بعد از ساختن سایت کسب و کاراتان باید از راههای مختلف برای بازاریابی استفاده کنید یکی از این راه ها که هم کم هزینه است و هم در صورت استفاده ی صحیح بازگشت سرمایه ی خوبی دارد، ایمیل مارکتینگ است. با مطالعه ی مقاله ی ایمیل مارکتینگ چیست ؟ آشنایی با استراتژی‌های آن در 10 دقیقه با این ابزار دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید.

چرا باید از دیجیتال مارکتینگ سنتر استفاده کنیم؟

در سالهای اخیر بسیاری به دنبال راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی هستند. استراتژی ‌های کسب و کار اینترنتی به شما کمک می‌کند تا شغل موفقی برای خود ایجاد کنید. بخصوص در سال اخیر با بوجود آمدن ویروس کووید 19(کرونا) و درگیری کل جهان، نیاز به وجود کسب و کارهای اینترنتی نمود بیشتری پیدا کرد.کسب و کارهای اینترنتی در حال حاضر روبه رونق هستند. در آینده نزدیک کسب و کار اینترنتی جایگزین کسب و کارهای سنتی خواهد شد. شما در مقاله‌ی  بهترین استراتژی ها برای ورود به کسب و کار اینترنتی می‌توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. شما با استفاده ار ابزار دیجیتال مارکتینگ سنتر به اهداف زیر دست پیدا می کنید و می‌توانید شاهد رشد کسب و کار خود باشید.

مدیریت تبلیغات و شبکه های اجتماعی با استفاده از هوش مصنوعی ای که با گذر زمان می‌تواند کیفیت کمپین های شما را بالا ببرد.

ایجاد سریع کمپین‌ها:

اهداف تبلیغاتی خود را تعیین کنید تا بازدید‌های سایت، ‌بازدید از فروشگاه فیزیکی شما و حتی تماس های فروشگاه خود را افزایش دهید.

تبلیغات خودکار با استفاده از دیجیتال مارکتینگ سنتر:

چند تبلیغات بسازید،‌ و بعد صبر کنید تا هوش مصنوعی تبلیغات های بهتری برای شما بسازد و کیفیت کمپین های شما را افزایش دهد.

بهینه سازی بازگشت سرمایه (ROI) شما: 

بودجه شما بین شبکه های انتخابی شما مثل سایت، شبکه های مجازی و پلتفرم های دیگر پخش می‌شود تا با مشکل کمبود بودجه مواجه نشوید.

ارائه گزارش دردیجیتال مارکتینگ سنتر: 

معیار های مهمی مثل impression ها،‌ engagement ها و رشد مخاطبین خود را  به صورت گزارش به شما ارائه می‌دهد.

با تشکر از همراهی شما  برای دستیبابی به اطلاعات روز دنیا در حوزه فناوری و تکنولوژی  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا