ابرآراز | ArazCloud

سرور اختصاصی لینوکس و ویندوز ابرآراز

قدرت و عملکرد برای پردازش‌های حیاتی شما.

با راهکارهای سرور اختصاصی ما عملکرد و قابلیت اطمینان بی نظیری را تجربه کنید. سرورهای اختصاصی ما برای مشاغلی طراحی شده‌اند که به قدرت محاسباتی بالا و کنترل کامل بر محیط میزبانی خود نیاز دارند، عملکرد و امنیت مورد نیاز برای اجرای برنامه‌ها و وب سایت‌های خود را ارائه می‌دهند.

سرور اختصاصی

اینجاییم تا یک تجربه شگفت انگیز ابری برایتان ایجاد کنیم

سخت افزار قابل تنظیم

سرور خود را با مشخصات دقیق CPU، RAM و ذخیره سازی مورد نیاز خود پیکربندی کنید.

امنیت پیشرفته

از داده های خود با فایروال اختصاصی، حفاظت DDoS و سیستم های تشخیص نفوذ محافظت کنید.

پشتیبانی تخصصی 24/7

تیم کارشناسان سرور اختصاصی ما به صورت شبانه روزی در دسترس هستند تا در مورد هر گونه مشکل یا نگرانی به شما کمک کنند.

کاربردهای سرور اختصاصی

وب سایت های پر بازدید

High-Traffic Websites

پلتفرم‌های تجارت الکترونیک

E-Commerce Platforms

برنامه‌های سازمانی

Enterprise Applications

میزبانی پایگاه داده

Database Hosting

ابر آراز مورد اعتماد سازمان‌های بزرگ و کسب و کارهای پربازدید بوده است.

اگر برای سازمان یا شرکت خود به دنبال سرویسی هستید، که در کنار پهنای باند زیاد، سرعت بالا، دسترسی بالا، از امنیت خیلی زیادی هم برخوردار باشد، پیشنهاد ما به شما خرید سرور اختصاصی ابر آراز است. خرید این سرور علاوه بر کسانی که به دنبال خصوصیات بالا هستند، برای کسانی که به کار توسعه وب نیز مشغول هستند، بسیار مناسب است. زیرا بدون هیج محدودیتی امکان نصب برنامه‌ها را دارد. شما می‌توانید از طریق RDC و SSH به این سرویس دسترسی داشته باشید.

همانطور که می دانید در dedicated server منابع تنها به یک کاربر تعلق دارند و دیگر مانند سرور اشتراکی به اشتراک گذاشته نمی شود. بنا بر همین دلیل سرور اختصاصی از سرعت بالاتر و کیفیت بیشتری برخوردار است. بنابراین اگر به دنبال خرید یک سرور با کیفیت و پرسرعت هستید، در انتخاب سرور اختصاصی شک نکنید. در خرید سرور اختصاصی بر خلاف سرویس‌های اشتراکی، تمامی منابع سخت افزاری به‌طور کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد و بدیهی است که قیمت آن نیز بالاتر باشد.

قیمت سرور اختصاصی

سرور اختصاصی به دلیل استفاده از امکانات و منابع اختصاصی، می‌تواند امکانات بیشتری را برای شما فراهم کند. به طور مثال در سرورهای اختصاصی ابر آراز می‌توانید بدون محدودیت از فضای ذخیره سازی موردنیازتان استفاده کنید، همچنین هیچ محدودیتی در نصب و استفاده از نرم افزار ندارید.

این سرور را می‌توانید در دو نوع سرور اختصاصی ایران و سرور اختصاصی اروپا و همچنین در دو سیستم عامل  به صورت سرور اختصاصی ویندوز و سرور اختصاصی لینوکس با توجه به میزان منابع موردنظرتان، مطابق با استانداردهای جهانی دریافت نمایید. این سرویس‌ها قابل ارتقا تا ۷۲ هسته پردازشگر و 512 گیگابایت رم را دارد.

انتخاب هر کدام از گزینه های بالا در قیمت سرور اختصاصی تاثیرگذار است. برای مدیریت سرور خود می توانید از کنترل پنل های دایرکت ادمین، سی پنل استفاده کنید. برای استفاده از این سرور می توانید با استفاده از ssh در سیستم عامل لینوکس و از ریموت دسکتاپ در ویندوز استفاده نمایید. این را هم در نظر بگیرید که قیمت سرور اختصاصی به عوامل مختلفی دیگری نیز بستگی دارد. مانند: نوسانات قیمت ارز، قطعات سخت افزاری، لایسنس برای کنترل پنل و همچنین تفاوت در زیرساخت ها.

 

سرور ابری

سرور اختصاصی برای چه سازمان‌هایی مناسب است؟

سرور اختصاصی معمولاً برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی مناسب است که نیاز به سطح بالایی از امنیت و کنترل دارند، یا نیاز به منابع سخت افزاری بزرگتری دارند که در سرورهای اشتراکی (shared servers) موجود نیست. به عنوان مثال، شرکت‌های بزرگی که برنامه‌های کاربردی پیچیده و حجیمی را اجرا می‌کنند، سایت‌های با ترافیک بالا و پایگاه‌های داده بزرگ معمولاً از سرورهای اختصاصی استفاده می‌کنند.

سرور اختصاصی لینوکس

 سرور لینوکس یک نوع خاص از سرورها است که از سیستم عامل لینوکس بهره می‌برد. در این نوع سرور، کاربران می‌توانند از توزیع‌های مختلف لینوکس مانند Ubuntu، CentOS و Debian استفاده کنند. این توزیع‌ها نسخه‌های مختلفی از سیستم عامل لینوکس با تنظیمات و ابزارهای خاص خود هستند و به کاربران امکان می‌دهند تا نسخه مورد نظر خود را بر روی سرور نصب کنند و از آن استفاده کنند.

با خرید سرور اختصاصی لینوکس، شما می‌توانید توزیع مورد نظر خود را انتخاب کنید و در صورت نیاز، به توزیع دیگری تغییر دهید. این امکان به شما اجازه می‌دهد که سیستم عامل مورد استفاده را به صورت دقیق به نیازها و ترجیحات خود پیکربندی کنید.

سرور اختصاصی ویندوز

سرور ویندوز یک سرور است که به صورت کاملاً اختصاصی برای استفاده شخصی یا تجاری در نظر گرفته می‌شود. در این نوع سرور، شما منابع سخت افزاری مشخصی را به صورت اختصاصی در اختیار دارید و می‌توانید سیستم عامل ویندوز سرور را بر روی آن نصب کنید.

سرور اختصاصی ویندوز برای پردازش‌های سنگین، وب سایت‌های فروشگاهی، اپلیکیشن‌های با دسترسی‌ها خاص و همچنین نگهداری و مدیریت اطلاعات با میزان محرمانگی خاص و نیازهای امنیت خاص استفاده می‌شود. یکی از مزایای سرور اختصاصی ویندوز این است که شما هیچ منبعی را با دیگران به اشتراک نمی‌گذارید و تمام منابع سخت افزاری را به صورت کاملاً اختصاصی برای خودتان دارید.

با سرور اختصاصی ویندوز، شما دسترسی کامل به سرور خود و کنترل کامل بر روی آن را خواهید داشت. می‌توانید تنظیمات سفارشی، نصب نرم‌افزارها و سرویس‌های خاص را انجام داده و سرور را براساس نیازهای خود پیکربندی کنید.