ابرآراز | ArazCloud

ابر خصوصی ابرآراز

زیرساخت ابری مناسب برای کسب و کار شما


با راه حل‌های ابر خصوصی ما کنترل زیرساخت‌های ابری خود را در دست بگیرید. چه به امنیت، انطباق یا گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتر نیاز داشته باشید، راه‌حل‌های ابری خصوصی ما انعطاف‌پذیری و کنترلی را که برای برآورده کردن نیازهای منحصر به فرد کسب‌وکارتان نیاز دارید، فراهم می‌کنند.

سرور ابری

اینجاییم تا یک تجربه شگفت انگیز ابری برایتان ایجاد کنیم

منابع اختصاصی

از مزایای منابع محاسباتی، ذخیره سازی و شبکه اختصاصی برای کسب و کار خود لذت ببرید.

سفارشی سازی

محیط ابری خصوصی خود را برای برآورده کردن الزامات امنیتی و انطباق خاص خود سفارشی کنید.

مقیاس پذیری

با رشد کسب و کارتان، زیرساخت ابر خصوصی خود را بر اساس تقاضا مقیاس دهید.

کاربردهای ابر خصوصی

شرکت‌هایی با الزامات امنیتی و انطباق دقیق

Web Hosting

مشاغلی که نیازهای محاسباتی با کارایی بالا دارند

سازمان‌هایی که به دنبال راه حل‌های ابری قابل تنظیم هستند

ابر آراز مورد اعتماد سازمان‌های بزرگ و کسب و کارهای پربازدید بوده است.

انواع سرویس های ابری

خدمات ابری

سرویس PaaS (Platform as a Service)

سرویس‌های ابری PaaS در لایه ی دوم سرویس‌های رایانش ابری قرار می‌گیرند. بخش های مختلفPaaS شامل زیرساخت شبکه، سرور، سیستم‌عامل، دیتابیس، وب‌سرور و سایر ابزارهای مرتبط با توسعه نرم‌افزار را ارایه می دهد. برنامه‌نویسان و توسعه دهندگان وب اپلیکیشن ها، از کاربران اصلیPaaS هستند که این امکان برای ایشان فراهم شده تا بدون درگیر کردن خود با مباحث مربوط به زیرساخت، تمرکز خود را روی توسعه ی اپلیکیشن بگذارند. از مهم ترین محصولات PaaS، Container ها هستند.

خدمات ابری

سرویس FAAS (Function as a Service)

پلتفرمی را برای برنامه نویسان، جهت ساخت، اجرا و مدیریت توابع برنامه هایشان، بدون پیچیدگی های موجود در ساخت و نگهداری زیرساخت ها مانند سرور و منابع آن، فراهم می کند. به عبارت بهتر این سرویس به برنامه نویسان امکان می دهد که بدون ساختن هیچگونه زیرساختی، پکیج های نرم افزاری خود را بصورت function، اجرا کنند.

خدمات ابری

سرویس IAAS ( Infrastructure as a Service)

IaaS اساسی‌ترین بخش سرویس‌های رایانش ابری است. با این سرویس، زیرساخت‌های IT (سرورهای فیزیکی و مجازی)، ذخیره‌سازی، شبکه‌بندی و سیستم‌عامل‌ها به صورت جداگانه به بخش های سازمان تعلق می گیرند.
پلتفرم زیرساخت ابری OpenStack ‌ می باشد که به دلیل Multi Hypervisor بودن از تمایز خاصی نسبت به سایر پلتفرم ها برخوردار است و جز بهترین گزینه ها جهت مدیریت یکپارچه ی زیرساخت می باشد.

خدمات ابری

سرویس SAAS (Software as a Service)

ایجاد نرم افزار های کاربردی بر پایه زیرساخت ابری در حوزه فضای ذخیره سازی ابری و پخش ویدئو زنده از محصولات تخصصی ابر آراز است. ما با ایجاد زیرساخت ذخیره سازی ابری قابل اطمینان و قدرتمند و همچنین نرم افزار های کاربردی، سیستم عامل های مختلف این سرویس ارزشمند را ایجاد نموده است که برای سازمان های مختلف با سطوح دسترسی مختلف و کارایی خاص قابل شخصی سازی است.

ابر خصوصی برای چه کسانی مناسب است؟

ابر خصوصی هم برای سازمان های کوچک و هم سازمان های بزرگ که به دنبال رشد هستند،  مناسب است. در ابر خصوصی کاربران با استفاده از تهیه ی یک یا چند node  می توانند، از طریق پنل ابر سرور vm مورد نظر خود را بسازند. در این روش  نیازی به پرداخت هزینه vm نخواهد بود و فقط هزینه ی node اصلی پرداخت می شود.

چرا ابر خصوصی

خدمات ابری

اطمینان بالا به دلیل اختصاصی بودن

شما در ابر خصوصی با یک دریا منبع روبرو هستید که جهت تقسیم منابع و پاسخگویی به کاربران سازمان نیاز به مدیریت مستقیم و ساده دارید.

خدمات ابری

نیازی به نیروی دواپس نخواهید داشت

دواپس ترکیبی است از فلسفه های فرهنگی، روش ها و ابزارهایی که توانایی یک سازمان را در ارائه ی سریع برنامه ها و خدمات، نسبت به حالتی که از نرم افزار ها و زیرساخت های سنتی استفاده شود، افزایش می-دهد. این سرعت بیشتر به سازمان ها امکان می دهد به نحو موثر تری در بازار به رقابت بپردازند و به مشتریان خدمت رسانی کنند

خرید سرور کلاس آنلاین
سرور ابری