ابرآراز | ArazCloud

هاست ابری شناور

هاست ایران و اروپا را در یک پکیج تجربه کنید. 

با استفاده از هاست شناور به طور همزمان از مزایای هاست ایران و هاست خارج برخوردار خواهید شد, یعنی با این سرویس هم سرعت بالا و پینگ پایین و همچنین ثبات و پایداری هاست خارج را تجربه خواهید کرد و هم عدم خطر تحریم و دسترسی و همچنین امنیت اطلاعات در هاست ایران. 

سرور ابری

این سرویس موقتا ارائه نمی‌گردد

افزایش رتبه قطعی در صفحات سرچ گوگل

مسئله SEO (Search Engine Optimization) از جمله اصلی ترین دغدغه های کسب و کارهای امروزی است؛ همانطور که می‌دانید با بالا بودن رتبه سایتتان در صفحه جستجوی گوگل،شانس بیشتری برای جذب مشتری به سایت خود خواهید داشت. برای این منظور، متخصصان سئو، با بهره‌گیری از دانش خود اقدام به تولید محتوا و سایر تکنیک های لازم می‌کنند تا با استفاده از کلمه‌های کلیدی مناسب در مقالات، شانس نمایش سایت خود را در صفحات جستجوی کاربران بالاتر ببرند. اما فقط این فاکتور، در موفقیت سئو شما دخیل نیست!

یکی از مهمترین دلایل افزایش امتیاز سئوی شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو، استفاده از سرورهای پرقدرت و در دسترس‌تر برای میزبانی سایت است تا ربات‌های موتورهای جستجو، با سرعت بیشتری اقدام به پویش در سایت شما کنند. به این معنی که شما در شرایط ثابت با داشتن سرور قدرتمند‌تر و نزدیک‌تر به موتورهای جستجو (به طور مثال گوگل)، امتیاز بالاتری نسبت به سرورهای دورتر از آن‌ها کسب خواهید کرد. به همین دلیل بسیاری از دارندگان سایت‌ها، اقدام به تهیه سرورها و هاست‌های واقع در اروپا می‌کنند تا به موتورهای جستجو نزدیک‌تر باشند اما این پایان کار نیست!

با انتخاب هاستی در اروپا، شما از کاربران اصلی خود که در ایران هستند دور می‌شوید و هرچه زمان پاسخ‌دهی شما به کاربری بیشتر باشد، احتمال از دست دادن او بیشتر خواهد بود. لذا بسیاری از مدیران سایت، ترجیح می‌دهند که فاکتور نزدیکی به موتور جستجو را در نظر نگیرند و با انتخاب سرورها و هاست‌های داخل ایران، با سرعت بیشتری به کاربران خود خدمات ارائه کنند.

هاست ایران و اروپا را در یک پکیج واحد تجربه کنید!

همانطور که در بخش قبل توضیح دادیم، مدیران سایت، باید بین پاسخ‌دهی سریع بین مشتری و موتور جستجو، یک مورد را انتخاب کنند و دیگری را به طور کلی کنار بگذارند. یک راه دیگر هم وجود دارد. شما می‌توانید با تهیه دو هاست جداگانه و همگام (sync) در هر دو موقعیت مکانی ایران و اروپا، به هر دو هدف خود برسید، اما به دلیل هزینه های بالاتر و البته سختی همگام‌سازی آن‌ها، این روش عملا غیرقابل استفاده است. همچنین جداسازی درخواست‌های کاربران داخلی و خارجی و موتورهای جستجو از همدیگر کار آسانی نیست! پس چاره چیست؟

هاست شناور ابر آراز

هاست شناور ابر آراز با به کارگیری فناوری شبکه توزیع محتوا (CDN) بر پایه DNS ابری، اقدام به جداسازی درخواست کاربران کرده است و درخواست هر کاربر سایت را به نزدیکترین سرور آن منتقل می‌کند.

این سرویس با بهره‌گیری از فناوری Proxy، قابلیت‌های دیگری نظیر محافظت در برابر حملات منع سرویس توزیع شده (DDoS Protection)، کاهش حجم فایل‌ها (Compression)، کش کردن محتواها برای افزایش سرعت پاسخ‌دهی و کاهش بار روی سرور (Caching) و همچنین امن سازی ارتباطات (SSL Offloading) را به ارمغان می‌آورد.

همچنین در صورت رعایت شدن 12 فاکتور Cloud-Native در سایت، امکانات بیشتری نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که بسته به معماری و فناوری مورد استفاده هر کاربر می‌تواند متفاوت باشد.

سرور مجازی