ابرآراز | ArazCloud

سرور مجازی آلمان

خرید vps آلمان

سرور مجازی آلمان که در قاره ی اروپا و کشور آلمان واقع شده است، با استفاده از بهترین سخت افزارهای موجود و هارد NVMe و یکی ازبهترین و محبوب‌ترین پایگاه‌داده‌های اروپا به نامHetzner قابل ارائه به کاربران عزیز می‌باشد. در ابر آراز با دسترسی کامل، امکان مدیریت سرور مجازی خود و نصب نرم افزارهای دلخواه خود را روی سرور خواهید داشت، همچنین به راحتی قادر به ارتقا سرور خود خواهید بود.
</br>Vpsیا سرور اختصاصی مجازی در واقع از تقسیم بندی یک سرور مجازی به چند vps به وجود می آید، که هر کدام از این vps ها به مقدار خاصی از منابع همچون فضای ذخیره سازی، پهنای باند و ram و cpuدسترسی دارند. سرور مجازی آلمان برای دسترسی به سایت هایی که در موقعیت خارج از ایران و اروپا واقع می‌شوند، بسیار مهم است.

پرچم آلمان
سرور ابری

خرید vps آلمان

ابر آراز یکی از منصف ترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات در زمینه ی سرورهای مجازی و کلود می باشد. ما در ابر آراز با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات در پی آسایش شما مشتریان عزیز می باشیم. با خرید وی پی اس آلمان می توانید با خیال راحت به توسعه ی کسب و کار خود در دنیای مجازی بپردازید و دیگر نگرانی از ترافیک و سرعت سایت و همچنین قطعی سایت خود نداشته باشید.

Vps آلمان ابرآراز قابل ارائه در دو سیستم عامل لینوکس و ویندوز می باشد، شما می توانید از توزیع های مختلف لینوکس و نسخه های مختلف ویندوز بنا به نیاز خود استفاده کنید.

قیمت سرور مجازی آلمان ابر آراز

قیمت سرور مجازی به عوامل زیادی مربوط می‌شود، از جمله به موقعیت سرور، نوع سیستم عامل و… . نحوه‌ی قیمت‌گذاری در شرکت‌های مختلف متفاوت است شما در ابر آراز شاهد قیمتی مقرون به صرفه خواهید بود. این سرور در پکیج های یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله قابل خریداری می باشد. همچنین در صورتی که بخواهید می توانید سروری با مقدار منابع دلخواه خود بسازید، برای این کار کافیست با همکاران ما تماس گرفته یا در پنل کاربری خود به همکاران ما تیکت بزنید.

خرید سرور کلاس آنلاین