ابرآراز | ArazCloud

نمایندگی هاستینگ چیست؟

هاست (Host) یا هاستینگ (Hosting) به هر کدام از قسمت های یک سرور مجازی که طی تقسیم‌بندی مجازی ایجاد شده‌اند، گفته می شود؛ نکته قابل توجه این است که نمایندگی هاستینگ یکی از محبوب‌ترین مشاغلی‌ست که با بازاریابی اثربخش می‌تواند به یک شغل پردرآمد برای شما بدل شود که در اصلاح به آن ریسلری یا ریسلر هاست نیز گفته می شود.

 

از طریق خرید نمایندگی هاست حرفه ای شما می‌توانید به امکاناتی دسترسی پیدا کنید که تنها صاحب اصلی هاست به آن امکانات دسترسی دارد؛ به طور مثال یک نماینده هاستینگ می‌تواند پلن‌های میزبانی هاست درست کند و آن پلن‌ها را به سایر افرادی که به خدمات هاست نیاز دارند، بفروشد و از طریق آن درآمد قابل توجهی به دست آورد؛ مضاف بر اینکه قادر به حذف این پلن ها و یا افزایش و کاهش منابع نیز خواهد بود.

این سرویس موقتا ارائه نمی‌گردد.

سرور ابری
خرید سرور کلاس آنلاین

ریسلر هاست مناسب چه کسانی است؟

یکی از مشتریان نمایندگی ریسلر هاست، شرکت ها و افرادی هستند که دارای تخصص فنی نیستند و خود توانایی انجام تنظیمات سرور و رسیدگی به مشکلات آن را ندارند.

برای کسانی که با تجربه اندک قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارند، خرید ریسلر یکی از کم هزینه ترین و آسان ترین روش ها برای پیمودن اهداف تجاریشان محسوب می‌شود.

طراحان سایت که مشتریان زیادی دارند، می‌توانند با خرید نمایندگی هاست لینوکس یا ویندوز به کاهش هزینه های خود و مشتریانشان کمک شایانی کنند.

شرکت‌هایی که دارای تعداد زیادی سایت هستند،‌ می‌توانند با خرید نمایندگی میزبانی وب به تعداد دلخواه برای خود هاست درست کنند.

اشخاصی که چندین سایت دارند و می خواهند به صورت جدی روی خدمات میزبانی وب خود کنترل داشته باشند.

در صورت دریافت نمایندگی هاست چنانچه مشکلی در هاست و سرور به وجود آید، شرکت ارائه دهنده هاست باید آن مشکلات را به نحو احسن رفع نماید؛‌ به طور مثال در شرکت های معتبری همچون ابرآراز فقط کافیست با یک تماس به بخش پشتیبانی فنی ،با خیال آسوده مشکلات خود را به دست متخصصان دواپس آن مجموعه بسپارید.

می‌توانید با فروش خدمات هاست به دیگران با کمترین اطلاعات تخصصی کسب درآمد کنید؛ این نکته قابل ذکر است که در آراز با تهیه خدمات میزبانی وب به راحتی قادر به ایجاد پکیج های خاص برای مشتریان خود و کسب درآمد از این طریق خواهید بود.

خرید نمایندگی هاست سی پنل Cpanel

طراح سایت و وب مستر گرامی در صورتی که چندین سایت را مدیریت می کنید، می توانید. خود را برای مشتریانتان راه اندازی کنید و تنها به میزان استفاده هر سایت هزینه پرداخت کنید؛ ما این نوید را به شما می‌دهیم که مزیت رقابتی که برای خود و خدماتتان ایجاد می کنید، قطعا شما را به پیشرفت چشمگیری می‌رساند؛ ما در طول این مسیر قدم به قدم و گام به گام در کنار شما هستیم و با مزایای منحصربه فردی که برای شما فراهم کردیم، می‌توانید از مسئولیت پذیری ما و پشتیبانی 24 ساعته واقعی با انعقاد قرارداد SLA مطمئن باشید.

خرید نمایندگی هاست حرفه ای

برای خرید ریسلر هاست نمایندگی های متعددی وجود دارد که ساده ترین روش یافتن‌ آنها جستجو در صفحات گوگل است؛ اما اعتبار شرکت ارائه دهنده یکی از مهمترین پارامترهایی‌ست که باید به هنگام خرید نمایندگی هاست بدان توجه لازم را داشته باشید؛ پارامتر بعدی که نیاز به تحقیق و بررسی بیشتری دارد، امنیت است که در حفظ اطلاعات محرمانه شما نقش کلیدی را ایفا می‌کند؛ با خرید نمایندگی هاست از شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب همچون ابر آراز کنترل پنلی در اختیار شما قرار می‌گیرد که قابلیت های مدیریتی سرویس نمایندگی هاست را در اختیار شما قرار می‌دهد. در این سرویس شما توانایی پلن بندی سرویس هاست به تناسب نیاز خود و مشتریانتان را دارید و می‌توانید با امکانات و منابع دلخواه به قیمت دلخواه به فروش نمایندگی هاست بپردازید.

قیمت نمایندگی هاست

نمایندگی هاستینگ قیمت های متفاوتی دارد که در پکیج های متفاوتی موجود می‌باشد؛ یکی از پارامترهای تاثیرگذار در قیمت نمایندگی هاست ارزان آراز بازه زمانی استفاده از منابع است و این بازه زمانی به صورت ماهانه، ۳ماهه، ۶ماهه و یک ساله طبقه بندی شده است که انتخاب پکیج در بازه زمانی طولانی تر قیمت مقرون به صرفه‌تری را به خود اختصاص می‌دهد و درنتیجه گزینه منطقی‌تری به نسبت بازه‌های کوتاه مدت به شمار می‌رود؛ اما مهمترین پارامتر تاثیرگذار بر قیمت ریسلر هاست منابع مورد استفاده همچون میزان رم، هارد و cpu است که با توجه به نیاز مشتریان در ۳ پکیج پایه، پر استفاده و پیشرفته خلاصه می‌شود.

چرا ابر آراز را برای خرید نمایندگی هاست ابری انتخاب کنیم؟

نمایندگی هاست NVMe پرسرعت ترین هارد جهان
استفاده از وب سرور LIghtSpeed
سیستم بک اپ گیری اتوماتیک
پشتیبانی از PHP, MYSQL, HTML در تمامی پلن ها
ترافیک نامحدود
اختصاص SSL و DNS رایگان
تضمین امنیت با استفاده از فایروال ابری
ارائه نمایندگی هاست Cpanel ایران و خارج
محافظت از اطلاعات شما با تکنولوژی Raid
انتقال و جابجایی رایگان سایت های شما
پشتیبانی ۲۴ ساعته