سرور ابری بورس ساعتی

سرور مجازی بورس

سرعت بالا برای سرخطی
پرداخت هزینه بر اساس مصرف

ساخت سرور بورس

سرور بورس

سرور مجازی بورس

CPU
RAM
SSD
آی پی
توزیع منابع
امنیت
آپتایم
میزان ترافیک ماهانه
DNS ابری
سرویس مدیریت
مانیتورینگ
قیمت ماهانه
قیمت 3 ماهه
قیمت 6 ماهه
قیمت 1 ساله

پکیج پایه بورس

CPU2 vCore
RAM4 GB
SSD50 GB
آی پی 1
توزیع منابع

اختصاصی

امنیت

فایروال ابری لایه 2 زیرساختی

آپتایم

99.998 درصد

میزان ترافیک ماهانه

نامحدود

DNS ابری

رایگان به تعداد نامحدود

سرویس مدیریت

رایگان

مانیتورینگ

تمام منابع به صورت رایگان

قیمت ماهانه

260،000 تومان

قیمت 3 ماهه

700،000 تومان

قیمت 6 ماهه

1،320،000 تومان

قیمت 1 ساله

2،490،000 تومان

پکیج پر استفاده بورس

CPU4 vCore
RAM8 GB
SSD50 GB
آی پی 1
توزیع منابع

اختصاصی

امنیت

فایروال ابری لایه 2 زیرساختی

آپتایم

99.998 درصد

میزان ترافیک ماهانه

نامحدود

DNS ابری

رایگان به تعداد نامحدود

سرویس مدیریت

رایگان

مانیتورینگ

تمام منابع به صورت رایگان

قیمت ماهانه

500،000 تومان

قیمت 3 ماهه

1،350،000 تومان

قیمت 6 ماهه

2،550،000 تومان

قیمت 1 ساله

4،800،000 تومان

پکیج حرفه ای بورس

CPU8 vCore
RAM12 GB
SSD50 GB
آی پی 1
توزیع منابع

اختصاصی

امنیت

فایروال ابری لایه 2 زیرساختی

آپتایم

99.998 درصد

میزان ترافیک ماهانه

نامحدود

DNS ابری

رایگان به تعداد نامحدود

سرویس مدیریت

رایگان

مانیتورینگ

تمام منابع به صورت رایگان

قیمت ماهانه

850،000 تومان

قیمت 3 ماهه

2،295،000 تومان

قیمت 6 ماهه

4،335،000 تومان

قیمت 1 ساله

8،160،000 تومانساخت پکیج سفارشی بر اساس نیاز شمامزایای سرور مجازی ابری بورس آراز


سرعت اینترت بالا و پینگ پایین

اتصال از طریق موبایل، کامپیوتر شخصی و تبلت

دارا بودن دسترسی ادمین

اختصاصی بودن

قیمت پایین به دلیل ابری بودن

امکان دسترسی از طریق اینترنت خانگی

پشتیبانی 24 ساعته

نصب و راه اندازی رایگان

آموزش اتصال به سرور بورس

دریافت مشاوره تلفتی رایگان

فروش به تعداد محدود برای حفظ کیفیت

پهنای باند 10 گیگابیت بر ثانیه

نصب و تحویل به صورت آنی و اتوماتیک

قابلیت اتصال از تمامی نقاط ایران و خارج از کشور

شما با ساخت سرور ابری بورس سود فراوانی به دست می آورید

همین حالا !!

آموزش ساخت سرور مجازی ابری بورس و اتصال

ویندوز

ابتدا طبق این آموزش سرور ویندوز بسازید سپس با استفاده از این آموزش به سرور بورس خود با ویندوز وصل شوید و شروع به فعالیت کنید.

اندروید

ابتدا طبق این آموزش سرور ویندوز بسازید سپس با استفاده از این آموزش به سرور بورس خود با گوشی اندروید وصل شوید و شروع به فعالیت کنید.

آیفون

ابتدا طبق این آموزش سرور ویندوز بسازید سپس با استفاده از این آموزش به سرور بورس خود با گوشی آیفون وصل شوید و شروع به فعالیت کنید.

مک

ابتدا طبق این آموزش سرور ویندوز بسازید سپس با استفاده از این آموزش به سرور بورس خود با مک وصل شوید و شروع به فعالیت کنید.

افزایش یا کاهش منابع سخت افزاری به صورت اتوماتیک و در لحظه

  • افزایش یا کاهش تعداد هسته های Cpu از پنل آراز به تعداد دلخواه و به صورت اتوماتیک
  • افزایش یا کاهش میزان RAM از پنل آراز به میزان دلخواه و به صورت اتوماتیک
  • افزایش یا کاهش میزان هارد از پنل آراز به میزان دلخواه و به صورت اتوماتیک

سرعت بسیار بالا به دلیل ابری بودن سرور های مجازی بورس

کانفیگ به صورت Live

تنها با پرداخت 198 هزار تومان

محاسبه قیمت

کانفیگ به صورت Live

مدت زمان پینگ پایین
سرور مجازی ابری بورس

اگر شما در بورس فعالیت داشته و قصد دارید در انجام معاملات حرفه‌ای شوید و در این رقابت سخت و تنگاتنگ جلو بزنید، قطعاً به سرور مجازی بورس نیاز پیدا خواهید کرد. مهندسین ما با برآورد نیازهای شما، محصولی را ارائه کرده‌اند که پاسخگوی همه آن‌هاست و آن سرور مجازی بورس (Exchange Virtual Server) است. سروری که مخصوص فعالیت در بورس و انجام هرچه بهتر و سریع‌تر معاملات است. سرورها همگی بر پایه سیستم عامل ویندوز ارائه شده‌اند. همانطور که می‌دانید سر خطی زدن و خرید عرضه‌های اولیه در بورس امری رایج بوده و از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. اما موفقیت شما در اینگونه معامله‌ها به عواملی مربوط است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها داشتن اینترنتی پرسرعت با پینگ پایین است که به وسیله آن بتوان هر چه سریع‌تر کلیک کرده و معاملات خود را زودتر از رقیبان‌تان انجام دهید. برای سرخطی ‌زدن موثرترین عامل داشتن اینترنت پرسرعت با پینگ پایین است. اگر تا به حال برای خرید این نوع سهام‌ ها تلاش کرده اما موفق نشده‌اید، بدانید که دلیل آن می‌تواند این باشد که شما جزء هزاران نفری هستید که می‌خواهند سهام بخرند، پس لازم است چیزی داشته باشید که شما را از بقیه جلو انداخته و شانس شما را به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش دهد.

ceph
Swift

شانس شما بسته به میلی‌ثانیه‌هاست

ساعت 8:30 صبح است و هزاران نفر در کارگزاری‌های مختلف در صف خرید قرار دارند، سهام مورد نظر متعلق به کسانی است که اولین کلیک‌ها را زده‌اند، پس اگر یک میلی‌ثانیه هم دیرتر از بقیه اقدام کنید شانس خود را از دست داده‌اید. اما اگر معاملات خود را با استفاده از سرور مجازی بورس انجام دهید با سرعت اینترنت بالا و پینگ پایین این سرورها، در کمتر از یک میلی‌ثانیه می‌توانید درخواست خرید خود را به کارگزاری مورد نظرتان ارسال کرده و جزء اولین نفراتی باشید که سهام می‌خرند. در واقع هزینه ‌کردن برای تهیه سرور مجازی بورس از آن دسته هزینه‌هایی است که خود نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. چرا که پس از خرید، تأثیر آن به سرعت نمایان شده و شما شاهد خواهید بود که چقدر به پیشرفت شما در این زمینه کمک خواهد کرد. علاوه بر این شما را قادر می‌سازد که شما بتوانید انواع امور مربوط به بورس را از خریدهای سرخطی و عرضه‌های اولیه گرفته تا تحلیل و بررسی‌های تخصصی، تمامی آن‌ها را با استفاده از سرور مجازی بورس انجام دهید.

سروری که شرکت ما مخصوص معاملات بورسی ارائه می دهد دارای ویژگی‌های زیر است:

1. اینترنت با سرعت بالا: برای پیشی‌گرفتن در خرید سهام آن هم از بین هزاران نفر متقاضی نیاز به اینترنتی با سرعت بالا دارید که به خرید شما سرعت دهد. با سرعت اینترنتی که سرور بورس به شما ارائه می‌دهد، درخواست شما مبنی بر خرید سهام به سرعت به کارگزاری ارسال شده و هرچه سریع تر انجام می‌گیرد. همچنین در سرورهای مجازی بورس از هاردهای NVMe استفاده شده که نسبت به هاردهای دیگر چندین برابر سریع‌تر است و باعث می‌شود سرعت باز شدن نرم‌افزارها، صفحات و پردازش اطلاعات موجود در سرور افزایش یابد. 2. پینگ پایین: می توان گفت پینگ پایین مهم ترین شاخصه ی سرور های مخصوص بورس است. پینگ میزان زمان رفت و برگشت اطلاعات بین سیستم شما و کارگزاری است. هر چقدر این زمان پایین تر باشد درخواست شما مبنی بر خرید سهام از بورس سریع تر به کارگزاری ارسال شده و انجام می شود. پینگ سرور های مجازی مخصوص بورس حتما باید زیر ۲۰ میلی ثانیه باشد. مدت زمان پینگی که ما به شما ارائه خواهیم کرد کمتر از ۱2 میلی ثانیه است. یعنی از لحظه ای که برای ثبت سفارش در بورس کلیک می کنید تا زمانی که این درخواست به سرور بورس برسد کمتر از ۱۴ ثانیه طول خواهد کشید واین یعنی شانس شما برای سرخطی زدن و خرید سهام به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. 3. امکان اتصال به سرور مجازی بورس: شما می توانید با استفاده از موبایل اندروید (Android) و آیفون (iphone)، ios، کامپیوتر، تمامی نسخه های لینوکس، ویندوز و macOS به سرور مجازی بور س متصل شوید. همچنین نیاز به داشتن سخت افزار یا سیستم خاصی برای اتصال وجود ندارد وآموزش اتصال به سرور مجازی بورس از طریق همه ی دستگاه ها در سایت ما موجود می باشد و پس از تهیه سرور و نصب و راه اندازی رایگان آن توسط مهندسین ما، می تونید از فایل های آموزشی استفاده و در صورت نیاز با ما ارتباط برقرار کنید و از پشتیبانی 24 ساعته رایگان ما برخوردار شوید. علاوه براین، قابلیت اتصال از تمامی نقاط ایران و خارج نیز وجود داشته و فقط منحصر به پایتخت نمی باشد.

GlusterFS
EMC

4. داشتن دسترسی ادمین: با داشتن دسترسی ادمین قادر به نصب و اجرای برنامه های مورد نیازتان، مانند نرم فزار های مانتیوربازار، ربات های ثبت سفارش اتوماتیک، اتو کلیکر(Auto Clicker)، کروم (Chrome) و نرم افزار های تحلیل بنیادی و تکنیکال می شوید. همچنین امکان دانلود، آپلود و یا کپی فایل از روی سیستم خودتان نیز وجود دارد. 5. اختصاصی بودن: تنها کاربر سرور بورس شما هستید. با این وجود دیگر نگران پایین آمدن بازدهی و کیفیت منابع سرور و ارائه ی خدمات آن نخواهید بود، چرا که همه ی منابع آن تنها به شما اختصاص دارند، در نتجه می توانید به راحتی سرخطی بزنید. 6.برای استفاده واتصال به سرور مجازی بورس نیازی به اینتر نت با سرعت بالا وجود ندارد و با سرعت اتصال به اینترنت حداقل 500 مگابایت بر ثانیه و اینتر نت های خانگی نیز می توان به آن وصل شد. همچنین هیچ تاثیری بر روی حجم اینترنتی خانگی شما و هزینه آن نداشته و با دانلود و استفاده از آن هیچ حجمی از آن کاسته نخواهد شد. 7.قیمت پایین تر نسبت به دیگر شرکت های ارائه دهنده: شما می توانید با مقایسه ی مزایا و امکاناتی که شرکت ها ارائه می کنند و و نسبت آن با هزینه ای که شما برای آن ها پرداخت می کنید به این نتیجه برسید که تهیه سرور مجازی بورس از کدام یک از این شرکت ها برای تان به صرفه تر خواهد بود. با استفاده از خدمات سرور مجازی ابری هزینه ها به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابند. شرکت ما نیز با ارائه ی خدمات ابری، در عین حال که تمامی قابلیت های یک سرور مجازی بورس باکیفیت را در اختیار شما می گذارد، هزینه ی کمتری را از شما دریافت می کند.

سوالات متداول سرور بورس

با ثبت نام در ابر آراز و تست یک روزه رایگان سرور مجازی بورس خود می توانید اقدام به شارژ موجودی کنید و پس از آن هر روز در ساعت مشخصی سرور خود را روشن کرده و کارهای بورسی خود مانند زردن سرخطی را انجام دهید. سپس حتما سرور خود را خاموش کنید تا هزینه ای برای شما محاسبه نگردد.

اینترنت خانگی شما در صورتی که از انواع عالی هم باشد باز 50 میلی ثانیه پینگ دارد. در حالیکه 100 هزار نفر در همان ثانیه اول درخواست خود را به کارگزاری ها می فرستند خب سرور ابری آراز با پینگ پایین شما در خرید سهام موفق می کند. مثلا اگر پینگ سرور ابری آراز 10 میلی ثانیه باشد شما 40 برابر از اینترنت خانگی خود جلوتر خواهید بود.

نگران نباشید در صورتی که کار با ویندوز 7 را آموخته اید می توانید به سادگی از سرور بورس خود استفاده کنید.

بله سرور مجازی بورس ابر آراز با کارگزاری مفید، آگاه، پارسیان و فارابی و... مطابقت دارد.