ابرآراز | ArazCloud

سرور مجازی ویندوز

خرید سرور مجازی ویندوز حرفه ای

سرور مجازی ویندوز یک  سرور مجازی با استفاده از سیستم عامل ویندوز می باشد، که دسترسی های کاملی برای هر گونه سفارش سازی روی سرور در اختیار کاربر قرار می دهد. با خرید vps ویندوز با هزینه ی کمتر نسبت به سرور اختصاصی از یک VPS مناسب بهره مند خواهید شد، که می توانید نسخه ی ویندوز سرور دلخواهتان را روی آن نصب کنید. با دسترسی ادمین به سرور متصل می شوید. هر کدام از این سرور‌ها می‌توانند میزبانی یک سایت یا چندین سایت را برعهده داشته باشند.

ویندوز

مزیت های اختصاصی سرور مجازی ویندوز 10
مشاهده مزایای ابری

دسترسی vps ویندوز

در سرورهای مجازی ویندوز ابر آراز شما قادر به دسترسی از طریق ریموت و همچنین دسترسی vnc و مدیریت سرور ویندوزی از پنل کاربری خود می باشید.

قابلیت ریبوت در لحظه

پس از آماده سازی و ارائه سرور، امان ریبوت ( ری استارت سیستم عامل ویندوز سرور) و ریبیلد (نصب مجدد سیستم عامل ویندوز سرور) را خواهید داشت

همراهی تیم فنی آراز

چنانچه با مدیریت سرور چندان آشنا نیستید تنظیمات کلی سرور تنظیمات اولیه کنترل پنل، تنظیمات DNS، ارائه راهکار برای بک آپ گیری توسط واحد فنی ابر آراز برای شما ارائه می باشد.

مزایای vps ویندوز ابر آراز

ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته

نرم افزای های دسترسی به سرور VNC

نرم افزای های مدیریت سازمانی

پهنای باند شبکه برابر با ۱۰ گیگابیت

 ترافیک نامحدود و آپتایم بالا

امکان تغییر منابع سرور در صورت نیاز

انواع vps ویندوز

این سرور با توجه به نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز: 2008،2012،2016 و2019 قابل ارائه به مشتریان است. در ابر آراز با توجه به نیازتان و برنامه های مورد نظرتان در این سیستم عامل می توانید سرور ویندوز ایران و یا سرور ویندوز اروپا را خریداری نمایید.

سرور ابری
خرید سرور کلاس آنلاین

خرید وی پی اس ویندوز

امکانات

سرورهای مجازی ویندوز ابرآراز با هاردهای SSD و به اندازه ی موردنیازتان RAM ارائه می شوند. در هر پلن منابعی مانند CPU و RAM و فضای ذخیره سازی را می توانید از قسمت پیکربندی سرور افزایش دهید. بدین ترتیب پس از تهیه سرور می توانید با دسترسی روت در ssh و administrator از طریق ریموت دسکتاپ به سرور متصل شوید.

خرید سرور مجازی ویندوز

در ابر آراز سرورهای مجازی ویندوز ایران در سه پکیج مختلف و در 4 زمان به صورت ماهانه،3 ماهه، 6 ماهه و یک ساله قابل ارائه به شما می باشند. شما با خرید هر کدام از این پکیج ها خواهید بود به دلخواه منابع را کاهش یا افزایش دهید.

قیمت سرور مجازی ابر آراز

در ابر آراز شما با قیمتی ارزان‌تر از سایر رقبا قادر به خرید سرور مجازی ویندوز با سرعت و کیفیت بالا خواهید بود. حتما به این نکته توجه کنید که قیمت سرورهای مجازی ایران در مقایسه با vps خارج کمتر است.