ابرآراز | ArazCloud

سوالات پر تکرار کاربران ابر آراز

سرور اختصاصی

سوالات متداول VPS

سؤالات مرتبط به سرور ابری یا تست رایگان یک روزه

خیر این سرور صرفا برای آشنایی شما با فضای پنل مدیریت ابری اختصاص داده شده است و با توجه به کانفیگ پایین امکان استفاده واقعی ندارد.

بلی برای کار با سرور های مجازی شما نیازمند دانش مدیریت شبکه و یا دواپس هستید اما ابر آراز این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا در صورت درخواست، برای ایشان plesk، cPanel، DirectAdmin و … را نصب کرده و کاربران بدون دانش فنی نیز بتوانند از سرور های ابری بهرمند شوند.

دسترسی کاربران به سرور مجازی از طریق اینترنت است. اگر اینترنت یا شبکه سرور ابری دچار مشکل شود، یا اینکه بخواهید عملیاتی را قبل از بارگذاری سیستم عامل انجام دهید نمی توانید از طریق دسترسی راه دور یا ریموت به سرور متصل شوید. در این جا باید دسترسی به سیستم عامل را به صورت مستقیم داشته باشید.

متخصصین ما با کانفیگ ویژه سرورهای اختصاصی و بهره گیری از تکنولوژی رایانش ابری اقدام به ارائه سرور مجازی ایران و آلمان با نهایت سرعت، امنیت و کیفیت نموده اند. ایران وب با نصب رایگان انواع سیستم عامل های لینوکس یا ویندوز و نصب کنترل پنل های cPanel و یا دایرکت ادمین با لایسنس امکان مدیریت آسان سرور مجازی را برای مشترکین خود فراهم آورده است. قرار است تمرکز شما، فقط بر روی رشد و موفقیت کسب و کارتان باشد و ما با کمال افتخار شما را تا رسيدن به اهدافتان همراهی می نماییم

 بله، نصب ویندوز نیز رایگان بوده و می تونید هر ورژنی از ویندوز را نصب کنید.

بله برای هر سرور ابری یک  ip  اختصاص میابد. 

خیر سرور ابری سفارشی در حال حاضر مختص به ایران است و سرور های ابری خارجی به صورت پکیج ماهیانه عرضه می گردد.

سوالات مالی

بله در صورت نیاز به فاکتور رسمی درخواست خود را در قسمت تیکت بخش مالی ارسال نمایید.

در صورتی که سرور ابری سفارشی تهیه کنید با کمترین مبلغ شارژ کیف پول شما دارای اعتبار می گردد و بر اساس مصرف روزانه ساعت 14 برای شما صورتحساب صادر و از حساب شما کسر می گردد. اما در صورت خرید پکیج واریز به صورت ماهیانه می باشد.

فرایند تهیه پکیج های ابری و سرور های سفارشی مجزی هستند.لطفا پکیج مد نظر خودتون رو بفرمایید.در ساعات اداری برای شما ساخته شده و اطلاعات دسترسی برای شما ارسال خواهد شد.همچنین برای شما صورتحساب نیز صادر خواهد شد.

ضمن پوزش به دلیل حجم بالای تراکنش های شاپرک و زرین پال برخی مغایرت ها در پرداخت ها مشاهده می شوند.پس از پیگیری از زرین پال مشکل شما مرتفع شد و می توانید سرور خود را بسازید.

سرور شما در حال ساخت است . ای پی و پسورد برای شما ارسال خواهد شد.

با توجه به این که شما سرور مجازی با ای پی ایران را خریداری کرده‌اید امکان ورود به سایت های فیلتر را نخواهید داشت. در صورتی که مایل هستید وارد سایت مورد نظر شوید لطفاً ما به التفاوت سرور خریداری شده و سرور با ای پی اروپا را واریز نمایید.

اگر سرور سفارشی تهیه کردید در قسمت تراکنش مشاهده نمایید و اگر پکیج تهیه کرده اید می توانید در قسمت لیست سرورهای ابری در پنل کاربری خود تاریخ اعتبار سرور خود را مشاهده کنید.

سؤالات مربوط به سرور خارجی یا ترید

سرور اروپا با کانفیگ ۴هسته سی پی یو ،۴گیگ رم، ۵۰ گیگ حافظه یک ماهه ۳۹۰۰۰۰ تومان است. IP  برای کشور فنلاند و ثابت است.

پینگ ها به اینترنت خود شما هم مرتبط است اما سرور مورد نظرتان را تیکت نمایید اسپید تست برای شما ارسال می گردد.

سؤالات کلی

بله سرور‌های سفارشی ما تماما از پورت ۱۰ گیگ استفاده می‌کنند.

ما کلود هستیم دیتاسنترمون یک جا نیست و لوکیشن‌های مختلف دیتاسنتر داریم.

بله شما به cpanel دسترسی دارید و پورت سرورها 10G اشتراکی میباشد که دارای پینگ بین 1 تا 20 و سرعت دانلود و آپلود بالای 300 مگابیت هستند. همچنین ترافیک مصرفی کاملا نامحدود و رایگان بوده و بکاپ نیز رایگان انجام میشود.