Intro

سرور ابری سفارشی

خرید سرور ابری

سرور ابری سفارشی

 • IP
  1423
 • CPU
  3562
 • RAM
  25412 GB
 • SSD
  256TB

محاسبه قیمت

SSD سرور ابری ایران

سرور ابری با منابع دلخواه

محاسبه قیمت در سرور ابری سفارشی به صورت پرداخت بر اساس میزان استفاده یا Pay As You Go است. در این نوع قیمت گذاری، روزانه برای شما صورتحساب به میزان استفاده سرورتان صادر خواهد شد و مبلغ صورتحساب از موجودی شما کسر خواهد شد

نکات مهم در خرید سرور مجازی ساعتی و روزانه

پس از شارژ حساب کاربری خود در ابر آراز می‌توانید سرور ابری سفارشی با منابع نامحدود و امکانات کامل بسازید.

با خرید سرور مجازی روزانه ، فاکتور مصرف به صورت روزانه برای شما به ازای ساعات روشن و خاموش بودن سرور مجازیتان صادر می شود که می‌توانید جزییات آن را در صفحه صورت حساب ببینید.

مبلغ فاکتور روزانه صادره برای شما متشکل خواهد بود از میزان مصرف CPU، میزان مصرف RAM و میزان SSD استفاده شده.

در زمان‌هایی که سرور ابری یک روزه شما خاموش است، شما هزینه‌ی ۵۰٪ نسبت به حالت روشن سرور خود کمتری بابت محاسبات ( های CPU و RAM) پرداخت می‌کنید و برای ذخیره سازی SSD که در ابر آراز رزرو شده است، صورتحساب صادر خواهد شد.

زمان صدور فاکتور توضیحات مثال
روزانه برای مصرف CPU
روزانه برای مصرف RAM
به ازای زمان روشن بودن سرور ابری یک روزه شما و به میزان CPU و RAM مصرفی به صورت روزانه برای شما فاکتور صادر خواهد شد. همچنین برای سرور خاموش نیز به اندازه ۵۰٪ سرور روشن فاکتور صادر می‌شود. برای مثال، فرض کنید شما سرور مجازی ساعتی یا روزانه را در ساعت 14 امروز با 6 هسته CPU و 10 گیگابایت حافظه RAM می‌سازید، منابع آن را در ساعت 24 به 1 هسته CPU و 1 گیگابایت حافظه RAM کاهش می‌دهید، ساعت 8 فردا منابع را به حالت اولیه باز می‌گردانید. سرویس محاسبه فاکتور ابر آراز به ازای ساعات استفاده کردن منابع برای ساعات کارکرد با منابع پایین به همان میزان و برای کارکرد با منابع بالاتر به میزان بیشتر عدد عادلانه را برای شما محاسبه و در ساعت 14 فردا برای شما مثلا 100 ریال فاکتور صادر می‌کند.
روزانه برای مصرف IP IP برای تمامی سرور های مجازی ابری آراز چه سرور مجازی ساعتی و چه سرور مجازی روزانه و ... رایگان است و برای آن تنها هزینه‌ ترافیک مصرف شده به ازای هر گیگ ۴۶۰ تومان پرداخت می‌کنید. از آنجایی که IP برای شما رزرو شده است شما نمی‌توانید آن را روزانه جداسازی و متصل نمایید، همچنین ابر آراز IP را برای شما رایگان محاسبه خواهد کرد و برای آن هیچ هزینه ای پرداخت نمی‌کنید.
روزانه برای مصرف Disk شما می‌توانید علاوه بر دیسک ذخیره سازی ROOT یا درایو C ویندوز شما به تعداد دلخواه به سرور مجازی ابری روزانه خود دیسک یا درایو های D،E،F و ... اضافه کنید. شما می‌توانید حجم دیسک ذخیره سازی خود را افزایش دهید؛ اما به دلیل احتمال از دست رفتن داده‌ها امکان کاهش حجم دیسک را ندارید. برای دیسک ذخیره سازی شما نیز روزانه و به همان میزان که دیسک ساخته‌اید فاکتور صادر خواهد شد. برای مثال فرض کنید شما علاوه در دیسک ذخیره سازی ROOT یا درایو C خود درایو دیگری را برای ذخیره اطلاعات دیتابیس خود ساخته اید، پس از یک ماه به حجم دیتابیس شما افزوده شده و دیسک شما در حال پر شدن است، در این حالت شما می‌توانید حجم دیسک خود را افزایش دهید و از این تاریخ به بعد مبلغ اندک دیگری را به دلیل استفاده بیشتر پرداخت کنید. همانند IP از آنجایی که دیسک‌های ذخیره سازی برای شما رزرو شده اند، خواه سرور ساعتی و روزانه ابری شما روشن و یا خاموش باشد برای شما روزانه صورتحساب مصرف صادر خواهد شد؛ مثلا 100 ریال روزانه.
یک بار در هنگام حذف سرور ابری هنگام حذف سرور مجازی ابری روزانه شما برای موارد بالا از آخرین فاکتور که در روز جاری یا روز گذشته صادر شده است تا زمان حذف فاکتور صادر خواهد شد. فرض کنید تمایل به حذف سرور مجازی ابری دارید، از آنجایی که به دلیل Pay As You Go بودن پرداخت سرور ابری ساعتی و روزانه سفارشی آراز روزانه در ساعتی معین برای شما فاکتور صادر می‌شود، در هنگام حذف سرور مجازی ابری شما از اخرین فاکتوری که روز گذشته و یا روز جاری برای شما صادر شده است تا زمان حذف که کمتر از 1 روز است برای شما فقط یک بار صورتحساب صادر خواهد شد؛ مثلا 70 ریال.

cloudserver

ساخت سرور مجازی ابری در کمتر از چند ثانیه

سرور جلسات آنلاین پرسرعت و با کیفیت icon-1 icon-2 icon-3 icon-4

سرور ابری

سرور ابری ابر آراز پرسرعت ترین سرور ابری با آپتایم 99 به شمار می‌رود که با مبلغی مناسب سریع‌ترین و پرقدرت‌ترین سخت‌افزارهای موجود را به شما ارائه می‌دهد و امکان مدیریت مستقیم منابع را برای شما فراهم می‌کند تا تنها به اندازه مصرفتان و به صورت Pay As You Go هزینه پرداخت کنید. با راه اندازی سرور مجازی ابری ابر آراز قادر خواهید بود تا در روزهایی که ترافیک سایت شما افزایش می‌یابد، تنها با یک کلیک از بهترین منابع نرم‌افزاری و سخت‌افزاری موردنیاز استفاده کنید و در زمان‌هایی که با کاهش ترافیک روبرو هستید، با کاهش منابع هزینه‌های اضافی خود را کاهش دهید؛ همچنین این نکته قابل ذکر است که سرور کلودی که ما در ابرآراز به شما ارائه می‌دهیم، شامل خدمات مانیتورینگ و اطلاع‌رسانی لحظه‌ای نیز خواهد بود.

برای بررسی سایر پکیج های ابری یه نگاهی به صفحه بهترین سرور مجازی ایران بنداز

PAY AS YOU GO

مزیت‌های برتر سرویس VPS ابری ابر آراز

استفاده از فایروال برای تامین امنیت سایت

فایروال لایه زیرساخت، یکی از مهم‌ترین مزیت های کلود سرور ابر آراز است که قابلیت مدیریت تمامی پورت‌های سرور‌های ابری را برای پروتکل های TCP و UDP را برای شما فراهم می‌کند و امنیت سایت شما را تامین می‌کند.

ارائه پنل مدیریت منابع

ما جزو معدود تامین کنندگان سرویس ابری هستیم که به کاربران خود یک پنل مدیریت منابع به صورت کاملا مستقیم ارائه می‌دهیم تا این امکان برای شما فراهم شود تا در زمان کاهش یا اوج مصرف، منابع سرور مجازی خود مانند هسته‌های پردازشی و حافظه رم را به صورت اتوماتیک و از داشبورد کاهش و افزایش دهید.

امکان اسنپ‌شات یا بک آپ لحظه‌ای تنها با یک کلیک

بعد از اینکه سرویس خود را بر روی سرور مجازی نصب کردید، این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهیم که از حالت فعلی سرور خود به صورت لحظه‌ای اسنپ شات تهیه کنید تا با مواجه با کوچک‌ترین خللی به راحتی تنها با یک کلیک به صورت آنی سرور خود را به حالت اسنپ شات بازگردانید.

• امکان تست سرور ابری به صورت کاملا رایگان

ما در ابر آراز برای اطمینان بخشیدن به شما عزیزان، این امکان را فراهم کرده‌ایم تا از سرور ابری رایگان به مدت یک روز استفاده نمایید، تا با تست بخش کوچکی از خدمات این مجموعه با اطمینان کامل بهترین شرکت ارائه دهنده سرور ابری را انتخاب کنید.

ساخت اتوماتیک VPS ابری

شما با خرید سرور کلود ابری آراز دیگر نگران مراحل نصب و راه اندازی سرور نخواهید بود و به راحتی می‌توانید بدون هیچ‌گونه تخصص خاصی با کمترین دانش موجود، سرور مجازی ابری سفارشی خود را بسازید.

مانیتورینگ لحظه‌ای و تهیه نسخه پشتیبان روزانه

ما در این مجموعه، تیم های متخصص و کاردانی را برای ارائه خدمات دواپس گرد هم آورده‌ایم تا به صورت شبانه روزی به مانیتورینگ سرورهای خریداری شده شما بپردازند و از پیش آمدن مشکلات احتمالی ممانعت به عمل آورند!

سرور جلسات آنلاین پرسرعت و با کیفیت icon-1 icon-2 icon-3 icon-4

آپتایم 99% - قیمت مناسب - پشتیبانی

 آپتایم 99٪: با آپتایم بالایی که ما در ابر آراز به شما ارائه می‌دهیم، دیگر نگران داون شدن مداوم سرور خود و همچنین از دست دادن اطلاعات خود نخواهید بود.

قیمت‌های رقابتی: یکی از ویژگی‌های منحصر به فردی که باعث برتری آراز نسبت به سایر رقبای خود شده است، قیمت‌های عادلانه و مقرون به صرفه خدمات این مجموعه است که با بهره گیری از تکنولوژی ابری امکان‌پذیر شده است. همچنین ما برای اطمینان بیشتر امکان استفاده از سرور رایگان یک روزه را برای مشتریان عزیزمان فراهم نموده‌ایم.

ارائه خدمات پشتیبانی 24 ساعته رایگان: ما در ابر آراز به منظور رفاه هرچه بیشتر شما عزیزان، کارشناسان متخصصی را گرد هم آورده‌ایم، تا در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی سوالات و مشکلات احتمالی شما باشند.

خرید سرور ابری

سرور ابری چیست ؟

سرور کلود یا (cloud server)، زیر ساخت فیزیکی یا مجازی قدرتمندی است که فرایند ذخیره‌سازی اپلیکیشن‌ها و اطلاعات را انجام می‌دهد و بخشی اشتراکی از سرور است که برای استفاده مشتریان در فضای مجازی اختصاص داده می‌شود؛ کنترل آن نیز توسط ارائه دهنده سرویس یا شخص دیگری انجام می‌پذیرد.

خرید سرور کلود پرسرعت

با خرید سرور مجازی ابری پرسرعت دیگر نیازی به داشتن یک معماری فیزیکی از قبیل CPU با ویژگی‌های خاص پردازشی، RAM و فضای ذخیره سازی و یا یک سیستم‌عامل بر روی این سخت‌افزار‌ها و یا همچنین یک وب‌اپلیکیشن خاص مانند وردپرس، Magento، دروپال و جوملا نخواهید داشت؛ همچنین ناگفته نماند که به محض خرید سرور ساعتی و روزانه ابر آراز، امکان راه اندازی خودکار و آنی برای شما عزیزان فراهم می‌شود و دیگر نگرانی مراحل نصب و راه‌اندازی برای شما نخواهید داشت.

قیمت سرور ابری

قیمت سرور ابری یک موضوع چالش برانگیز است و این همان نکته‌ای است که تکنولوژی ابری را از سرور مجازی مجزا می‌کند؛ زیرا هزینه سرویس ابری به صورت Pay As You Go محاسبه می‌شود و نگرانی افراد را برای پرداخت هزینه‌های گزاف کاهش می‌دهد؛ با خرید سرور ابری ساعتی و روزانه قادر خواهید بود تا علاوه بر استفاده از قوی‌ترین منابع نرم افزاری و سخت افزاری در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و یک سرور ابری ارزان را تهیه کنید.

خرید سرور کلاس آنلاین

شاید سؤال شما باشه

چرا سرور ابری آراز

ما با صداقت به سؤالات شما پاسخ دادیم

سرور ابری قیمت های متفاوتی را به خود اختصاص می‌دهد که کاهش و افزایش آن بر اساس پارامترهایی مانند رم، هارد و CPU موردنظر شما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. هزینه سرور ابری ابر آراز به این صورت محاسبه می‌شود که شما برای راه‌اندازی سرور، در ابتدا اکانت خود را به مبلغ 60 هزار تومان شارژ می‌نمایید و پس از آغاز استفاده، با توجه به منابعی که در طول روز به مصرف رسانده‌اید؛ در ساعت ۲ بعد از ظهر یک فاکتور برای شما ارسال می‌گردد تا به صورت روزانه از منابع مصرفی خود آگاهی لازم پیدا کنید و منابع خود را به بهینه‌ترین حالت ممکن مدیریت کنید.

برای تعریف سرور ابری روزانه و سرور ابری ساعتی باید به مفهوم Pay As You Go بازگردیم؛ به این معنی که شما با خرید سرور ساعتی می‌توانید پس از پرداخت یک مبلغ شارژ اولیه به صورت ساعتی و میزان مصرفتان در آن ساعت مشخص هزینه پرداخت کنید؛ ما در ابر آراز این امکان را برای شما فراهم می‌کنیم تا در ساعتی از روز که با ترافیک بیشتری روبه‌رو هستید و نیاز به منابع بیشتری دارید، با یک کلیک ساده، سرور خود را با منابع مورد نظر روشن کنید و پس از چند ساعت استفاده که دیگر نیازی به این منابع نداشتید، آن را خاموش کنید؛ سرور روزانه نیز به همین صورت تعریف می‌شود و میزان استفاده شما به‌ جای محاسبه ساعتی به صورت روزانه محاسبه می‌شود.

زیرا با خرید سرور ابری روزانه و ساعتی یک بخشی از سرور و همچنین IP شخصی به شما اختصاص می‌یابد که تنها مختص خودتان است و این فضا با شخص دیگری به اشتراک گذاشته نمی‌شود؛ اما نکته قابل توجه این است که ما در ابرآراز بر خلاف سایر شرکت‌ های زیر ساخت ابری ، هیچ هزینه‌ای برای این خدمات از شما عزیزان دریافت نمی‌کنیم؛ بدین معنا که هزینه‌ای که پس از ثبت سفارش به صورت شارژ اولیه پرداخت می‌کنید، در حساب شخصی شما ذخیره می‌شود و شما می‌توانید این مبلغ را در هر زمانی که بدان نیاز داشتید، بدون محدودیت زمانی استفاده نمایید.

شرکت آراز با بیش از یک دهه تجربه در زمینه زیرساخت، هاستینگ و دیتاسنتر اختصاصی، یکی از بزرگترین و مجرب‌ترین تامین کنندگان ابری است؛ این مجموعه به دلیل وجود تحریم‌ها، بر خود فرض دانست تا بر حسب وظیفه چشم‌انداز ده ساله خود و رهبریت بازار صنعت زیرساخت و هاستینگ قدم در این حوزه گذارد و در تامین محصولات ابری که نیاز آن به شدت در کشور محسوس بوده است، همانند گذشته پیش قدم باشد.

خدمات

ارزش افزوده های ابری

خدمات توزیع بار

با این سرویس، درخواست سایت های پردرخواست روی چند تا سرور توزیع میشه (Loadbalancing)

چطوری؟

خدمات High Availability

با این سرویس سایت یا اپلیکیشنتون توی چند دیتاسنتر به صورت همزمان بالاست

چطوری؟

خدمات دواپس

شما میتونید به صورت VIP از خدمات دواپس ابر آراز استفاده کنید

چطوری؟

ذخیره سازی ابری فایل

با این سرویس میتونید فایل های سایتتون رو مدیریت کنید تا سایتتون سریع تر بشه

چطوری؟

سرویس Cloud Native

ابر آراز سایت شما رو داکری می کنه و با Kubernetes همیشه در دسترسی و مقیاس پذیریش رو انجام میده

چطوری؟

CDN و DNS ابری

ابر آراز از چند CDN پر قدرت دنیه مثل Cloudflare و AWS استفاده میکنه و سایت شما رو شدیدا سریع تر می کنه

چطوری؟

پشتیبانی 24 ساعته و کاملا رایگان در سطح سرویس و سایت شما

انتقال سرویس یا سایت رایگان

ابرآراز این امکان را به شما می دهد سرویس خود را از سرور یا هاست دیگر به صورت رایگان، بدون داون تایم و قطعی به زیرساخت ابری آراز منتقل کنید.

سرعت، امنیت و پایداری سرویس

با زیرساخت ابری، خدمات و پشتیبانی رایگان و 24 ساعته، با خیال راحت فقط روی کسب و کارتون تمرکز کنید

آخرین مطالب

آموزش سرویس های ابری

3.7/5 (3 Reviews)